6EŠI

ISSP Skolas absolventu 2017/2019 izstāde

</>

30.05. – 22.06.2019

Tallinas iela 6

 

Autori: Adelīna Kalniņa, Antra Oša, Inta Lankovska, Liene Helēna Kacere, Vinita Vilcāne Krilova.

Izstādes kuratore - Anete Skuja.

 

1929. gadā ungāru rakstnieks Friješs Korintī (Frigyes Karinthy) pirmo reizi minēja ideju par sešiem rokasspiedieniem. Pēc šīs idejas, seši ir rokasspiedienu skaits, kas nepieciešams, lai sasniegtu ikvienu cilvēku uz pasaules. Tāpat kā slavenajā Raiņa skaitāmpantiņā “Viens, divi, trīs – tie citi būs drīz, četri, pieci, seši – tie ar mums nav sveši”.

“Seši” ir ISSP Skolas absolventu izstāde, kurā savu pasaules redzējumu caur fotogrāfijas mediju pauž vairāki jauni mākslinieki, meklējot saskarsmes punktus starp ārpasauli un savu personīgo pieredzi, bērnības atmiņām, ilgām, kultūru stereotipiem, kurus jālauž vai, gluži otrādi, jābūvē.

Izstāde ir Rīgas Fotomēneša 2019 notikums.

Partneri un atbalstītāji -  Free Riga, Krāsu serviss, Mūrbūdu sidrs, Gardu muti, Cesvaines Alus Darītava, NRJ Printing, FK Magazine.

ISSP Skola ir neformālās izglītības platforma laikmetīgajā fotogrāfijā. Skolas mācību programmas piedāvā kvalitatīvu, praksē balstītu izglītību Latvijas jaunajiem fotogrāfiem, kas vēlas paplašināt savu izpratni par fotogrāfijas mediju kā mākslas izteiksmes veidu. Skolā pasniedz atzīti Latvijas fotogrāfi Iveta Gabaliņa (Vaivode), Andrejs Grants, Arnis Balčus, Ieva Epnere, Vika Eksta, kuratores Solvita Krese un Līga Lindenbauma, un citi jomas eksperti.</>